OM FOGTEMA

Sedan 2009 har Fogtemas logotyp gått att skymta runt Stockholm med omnejd. Våra bilar har synts resa mot nyproduktioner, takrenoveringar, grundarbeten och innergårdar. Vi är idag flera anställda och använder erfarna underentreprenörer för bästa möjliga resultat.

Professionell Entreprenör för Tak & Tätskikt

Fogtema & Tätskikt i Mälardalen bildades 2009. Sedan starten har fokuset varit att arbeta professionellt sätt och med respekt för det hantverk branschen utför. Oavsett om det är nya utmaningar eller rutinarbete är det viktigt att utföra uppgifterna med precision och noggrannhet. Idag är vi stolta över att det arbete som utförts och vår prioritet av en gedigen och bra kundkontakt resulterat i diplom och certifikat som visar på att det vi gör är rätt väg. 

Ledningen

Lenn Lindell
070XXXXXX
lenn@fogtema.se
Cathrine Lindell
070XXXXXX
cathrine@fogtema.se
Tomaz Stange Sjutti
070XXXXXX
tomaz@fogtema.se

Lenn Lindell

070XXXXXX

lenn@fogtema.se

Cathrine Lindell

070XXXXXX

cathrine@fogtema.se

Tomaz Stange Sjutti

070XXXXXX

tomaz@fogtema.se

Truppen

Anställda

Alex Lindell
070XXXXXX
alex@fogtema.se
Christina Stange Sjutti
070XXXXXX
christina@fogtema.se
Rickard Winberg
070XXXXXX
rickard@fogtema.se
Fredrik Fransson
070XXXXXX
fredrik@fogtema.se
Cristoffer Andersson Lager
070XXXXXX
cristoffer@fogtema.se
Andreas
070XXXXXX
andreas@fogtema.se
Håkan Engström
070XXXXXX
hakan@fogtema.se

Christina Stange Sjutti

070XXXXXX

christina@fogtema.se

Rickard Winberg

070XXXXXX

rickard@fogtema.se

Alex Lindell

070XXXXXX

alex@fogtema.se

Fredrik Fransson

070XXXXXX

fredrik@fogtema.se

Cristoffer Andersson Lager

070XXXXXX

cristoffer@fogtema.se

Andreas

070XXXXXX

andreas@fogtema.se

Underentreprenörer

Farsta Tak

Gelius Tak

Takisol

Namn
070XXXXXX
mail
Namn
070XXXXXX
mail
namn
070XXXXXX
mail

Michael Snäll, Farsta Tak

070XXXXXX

michael@f…..

PJ, Takisol

070XXXXXX

X